Te koop, te renoveren halfopen bebouwing op ruim perceel van 2220m² te Gavere!
359 000 EUR
HALFOPEN BEBOUWING met RENOVATIEPOTENTIEEL, gelegen in een RUSTIGE en AUTOVRIJE STRAAT te Gavere, op KORTE AFSTAND van het CENTRUM en ALLE VOORZIENINGEN. Deze eigendom bevindt zich op een RUIM PERCEEL van ca. 2.220 m² en biedt TAL VAN MOGELIJKHEDEN voor wie een woning volledig naar EIGEN SMAAK wil renoveren en inrichten. Dankzij de RUIME PERCEELOPPERVLAKTE en GROENE OMGEVING geniet u hier van RUST en PRIVACY, terwijl de CENTRALE LIGGING zorgt voor een VLOTTE BEREIKBAARHEID. De indeling gaat als volgt: via de inkomhal heeft u toegang tot 2 woonkamers of 1 woonkamer en 1 slaapkamer. Aansluitend bevindt zich een te renoveren keuken met zicht op de tuin. Verder vindt u op het gelijkvloers een badkamer en een koele berging. Op de verdieping is er de mogelijkheid tot het inrichten van slaapkamers. Buitenshuis beschikt deze eigendom over een ruime oprit met aparte garage, een ruime groene tuin en een atelier, wat extra mogelijkheden biedt voor hobby of opslag.
Adres: Sint-Rochuswegel 26 te Gavere
EPC: 718kWh/m², G-score en P-score D, Renovatieplicht van toepassing. Bestuursmaatregelen in het maatregelenregister: NEEN.
Schrijf je nu in op onze nieuwsbrief en blijf zo op de hoogte!
Bedankt, je bent nu ingeschreven voor de nieuwsbrief!
Deze website maakt gebruik van cookies die voor een optimale gebruikerservaring zorgen. Door gebruik te maken van deze website verklaart u dat u hiermee akkoord gaat.